AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VET36US180C2-JA
VET36US180C2-JA
5S-VET36US180C2-JA
VET36US180C2-JA
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 36W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 18V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 36W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |
| Efficiency: | Level VI |
| Operating Temperature: | CoC Tier 2 |
| Output Connector: | 0??????C ~ 60??????C |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |