AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VER36US150-JA
VER36US150-JA
5S-VER36US150-JA
VER36US150-JA
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 15V |
| No Load Power Consumption: | 2.4A |
| Polarization: | 36W |
| Applications: | 75mW (Max) |