AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VER36US120-JA
VER36US120-JA
5S-VER36US120-JA
VER36US120-JA
MULTI PLUG ADAPTER
Product Description
| Series: | 0 |
| Region Utilized: | VER36 |
| Form: | Active |
| Input Type: | International |
| Voltage - Input: | Wall Mount |
| Voltage - Output: | Multi-Blade (Included) |
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 12V |
| No Load Power Consumption: | 3A |
| Polarization: | 36W |
| Applications: | 75mW (Max) |