AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VER24US240-JA
VER24US240-JA
5S-VER24US240-JA
VER24US240-JA
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 24W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
| Other: | 3.54 L x 1.69 W x 1.68 H (90.0mm x 43.0mm x 42.7mm) |