AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VER12US120-JA
VER12US120-JA
5S-VER12US120-JA
VER12US120-JA
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 12W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |