VEP15US12
5S-VEP15US12
VEP15US12
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Product Description
Series:VEP
Region Utilized:International
Form:Wall Mount
Input Type:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):1.25A
Power (Watts):15W
No Load Power Consumption:300mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Medical
Operating Temperature:Level V
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Barrel Plug
Other:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm