AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VEL36US120-US-JA
VEL36US120-US-JA
5S-VEL36US120-US-JA
VEL36US120-US-JA
| Form: | Active |
| Input Type: | North America |
| Voltage - Input: | Wall Mount |
| Voltage - Output: | Fixed Blade |
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 12V |
| No Load Power Consumption: | 3A |
| Polarization: | 36W |
| Applications: | 75mW (Max) |