AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power VEC50US19
VEC50US19
5S-VEC50US19
VEC50US19
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 19V |
| Current - Output (Max): | 2.63A |
| Power (Watts): | 50W |
| No Load Power Consumption: | 150mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |