TE30A4803C01
5S-TE30A4803C01
TE30A4803C01
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Product Description
Series:TE30
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:48V
Current - Output (Max):630mA
Power (Watts):30W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.78 L x 2.17 W x 1.32 H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)