TE30A2465F01
5S-TE30A2465F01
TE30A2465F01
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Product Description
Series:TE30
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):32W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:-
Output Connector:Stripped
Size / Dimension:Tinned Wire Leads
Other:3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)