AC DC Desktop, Wall AdaptersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands TE240A2451F01
TE240A2451F01
5S-TE240A2451F01
TE240A2451F01
ITE
Product Description
| Series: | 0 |
| Region Utilized: | TE240 |
| Form: | Active |
| Input Type: | International |
| Voltage - Input: | Desktop (Class I) |
| Voltage - Output: | Cord (Sold Separately) |
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 24V |
| No Load Power Consumption: | 10A |
| Polarization: | 240W |
| Applications: | 210mW (Max) |