TE20A2412F01
5S-TE20A2412F01
TE20A2412F01
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):830mA
Power (Watts):20W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:-
Output Connector:DIN
Size / Dimension:5 Pin
Other:3.31 L x 1.85 W x 1.22 H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm)