TE10A0903B01
5S-TE10A0903B01
TE10A0903B01
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Product Description
Series:TE10
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Output:90 ~ 264 VAC
Current - Output (Max):9V
Power (Watts):1.11A
No Load Power Consumption:10W
Polarization:100mW (Max)
Applications:Positive Center
Efficiency:ITE (Commercial)
Operating Temperature:Level VI
Output Connector:-20??????C ~ 50??????C
Size / Dimension:Barrel Plug
Other:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm