SWM6-12-EH-I38
5S-SWM6-12-EH-I38
SWM6-12-EH-I38
AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Product Description
Series:SWM6-E-USB
Region Utilized:Europe
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):6W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:-
Applications:Medical
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:CoC Tier 2
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:USB A Receptacle
Other:-
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated