SWM30-36-EV-P5
5S-SWM30-36-EV-P5
SWM30-36-EV-P5
AC/DC WALL MOUNT 36V 30W
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:36V
Current - Output (Max):830mA
Power (Watts):30W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Barrel Plug
Other:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated