SWM30-15-EV-P5R
5S-SWM30-15-EV-P5R
SWM30-15-EV-P5R
AC/DC WALL MOUNT 15V 30W
Product Description
Series:SWM30-E
Region Utilized:Europe
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):30W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:Medical
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:CoC Tier 2
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Barrel Plug R/A
Other:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated