SWM12-9-EH-MUB
5S-SWM12-9-EH-MUB
SWM12-9-EH-MUB
AC/DC WALL MOUNT 9V 12W
Product Description
Series:SWM12-E
Region Utilized:Europe
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:9V
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):12W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:-
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:USB Micro
Other:2.17 L x 0.98 W x 1.44 H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated