SWM12-15-NV-MUB
5S-SWM12-15-NV-MUB
SWM12-15-NV-MUB
AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
Product Description
Series:SWM12-N
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):800mA
Power (Watts):12W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:-
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:USB Micro
Other:2.11 L x 1.62 W x 1.11 H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated