AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SWI5-12-N-P5R
SWI5-12-N-P5R
5S-SWI5-12-N-P5R
SWI5-12-N-P5R
AC-DC
Product Description
| Series: | 0 |
| Region Utilized: | 0 |
| Form: | 1 |
| Input Type: | SWI5-N |
| Voltage - Input: | Active |
| Voltage - Output: | North America |
| Current - Output (Max): | Wall Mount |
| Power (Watts): | Fixed Blade |
| No Load Power Consumption: | 90 ~ 264 VAC |
| Polarization: | 12V |
| Applications: | 500mA |
| Efficiency: | 6W |
| Operating Temperature: | 75mW (Max) |