AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SWI25-24-N-P5
SWI25-24-N-P5
5S-SWI25-24-N-P5
SWI25-24-N-P5
AC/DC WALL MNT ADPTR 24V 25W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 25W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Other: | 2.80 L x 1.30 W x 1.91 H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) |