AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SWI15-24-E-P5
SWI15-24-E-P5
5S-SWI15-24-E-P5
SWI15-24-E-P5
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Product Description
| Series: | SWI15-E |
| Region Utilized: | Europe |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 630mA |
| Power (Watts): | 15W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |