SWI12-9-E-P5R
5S-SWI12-9-E-P5R
SWI12-9-E-P5R
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:9V
Current - Output (Max):1.2A
Power (Watts):11W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Size / Dimension:Barrel Plug R/A
Other:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated