AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SMI6-15-V-P5
SMI6-15-V-P5
5S-SMI6-15-V-P5
SMI6-15-V-P5
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 15V |
| Current - Output (Max): | 400mA |
| Power (Watts): | 6W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |