SMI6-12-V-ST-ND
5S-SMI6-12-V-ST-ND
SMI6-12-V-ST-ND
B&B SmartWorx
Product Description
Series:0
Region Utilized:-
Form:Active
Input Type:International
Voltage - Input:Wall Mount
Voltage - Output:Multi-Blade (Included)
Current - Output (Max):90 ~ 264 VAC
Power (Watts):12V
No Load Power Consumption:500mA
Polarization:6W
Applications:100mW (Max)
Efficiency:Positive Center
Operating Temperature:ITE (Commercial)
Output Connector:Level VI
Size / Dimension:CoC Tier 2
Other:0??????C ~ 40??????C
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated