AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SMI36-48-V-P6
SMI36-48-V-P6
5S-SMI36-48-V-P6
SMI36-48-V-P6
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 36W
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 750mA |
| Power (Watts): | 36W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |