AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SMI24-24-V-P5R
SMI24-24-V-P5R
5S-SMI24-24-V-P5R
SMI24-24-V-P5R
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 24W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug R/A |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |