AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SMI18-9-K-P5
SMI18-9-K-P5
5S-SMI18-9-K-P5
SMI18-9-K-P5
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 9V |
| Current - Output (Max): | 2.2A |
| Power (Watts): | 20W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |