SMI18-24-E-ST
5S-SMI18-24-E-ST
SMI18-24-E-ST
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Product Description
Series:SMI18
Region Utilized:Europe
Form:Wall Mount
Input Type:Multi-Blade (Included)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):800mA
Power (Watts):19.2W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:-
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Stripped
Other:Tinned Wire Leads
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated