SMI18-12-V-P230-C1
5S-SMI18-12-V-P230-C1
SMI18-12-V-P230-C1
Inc.
Product Description
Series:1
Region Utilized:Active
Form:International
Input Type:Wall Mount
Voltage - Input:Multi-Blade (Included)
Voltage - Output:90 ~ 264 VAC
Current - Output (Max):12V
Power (Watts):1.6A
No Load Power Consumption:19W
Polarization:100mW (Max)
Applications:Positive Center
Efficiency:ITE (Commercial)
Operating Temperature:Level VI
Output Connector:CoC Tier 2
Size / Dimension:0??????C ~ 40??????C
Other:Phono Plug
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated