SDI30-15-U-P5R
5S-SDI30-15-U-P5R
SDI30-15-U-P5R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Product Description
Series:SDI30-U
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):30W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug R/A
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:4.37 L x 2.05 W x 1.27 H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated