SDI18-15-UD-P6R
5S-SDI18-15-UD-P6R
SDI18-15-UD-P6R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Product Description
Series:SDI18-UD
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class II)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):1.3A
Power (Watts):19W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Size / Dimension:Barrel Plug R/A
Other:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated