SDI12-9-UDC-P5
5S-SDI12-9-UDC-P5
SDI12-9-UDC-P5
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W
Input Type:Cord
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:9V
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):12W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Barrel Plug
Other:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated