AC DC Desktop, Wall AdaptersCUI Inc. SDI12-5-UD-P6R
SDI12-5-UD-P6R
5S-SDI12-5-UD-P6R
SDI12-5-UD-P6R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 5V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 10W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug R/A |
| Other: | 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |