AC DC Desktop, Wall AdaptersQualtek QAWA-24-12-US01
QAWA-24-12-US01
5S-QAWA-24-12-US01
QAWA-24-12-US01
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 24W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Other: | 2.83 L x 1.34 W x 2.05 H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm) |