AC DC Desktop, Wall AdaptersPhihong USA PSAC12R-240
PSAC12R-240
5S-PSAC12R-240
PSAC12R-240
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 12W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |