AC DC Desktop, Wall AdaptersPhihong USA PSAC12R-075
PSAC12R-075
5S-PSAC12R-075
PSAC12R-075
AC/DC WALL MOUNT ADPTR 7.5V 12W
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 7.5V |
| Current - Output (Max): | 1.6A |
| Power (Watts): | 12W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Size / Dimension: | Barrel Plug |
| Other: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |