AC DC Desktop, Wall AdaptersPhihong USA PSA10FC-050Q
PSA10FC-050Q
5S-PSA10FC-050Q
PSA10FC-050Q
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Product Description
| Series: | F |
| Region Utilized: | International |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Voltage - Output: | 90 ~ 264 VAC |
| Current - Output (Max): | 5V |
| Power (Watts): | 2A |
| No Load Power Consumption: | 10W |
| Polarization: | 150mW (Max) |