AC DC Desktop, Wall AdaptersInventus Power MWA220012A-13A
MWA220012A-13A
5S-MWA220012A-13A
MWA220012A-13A
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W
Product Description
| Series: | MWA220 |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 18.3A |
| Power (Watts): | 220W |
| No Load Power Consumption: | 500mW (Max) |
| Output Connector: | Rectangular |
| Size / Dimension: | 6 Position |
| Other: | 8.20 L x 2.90 W x 1.60 H (208.0mm x 73.0mm x 39.0mm) |