MW173KB1503F01
5S-MW173KB1503F01
MW173KB1503F01
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Product Description
Series:MW173KB
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:100 ~ 240 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):30W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:Medical
Efficiency:Level IV
Operating Temperature:0??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.74 L x 2.13 W x 1.26 H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm)