MENB1030A2403F01
5S-MENB1030A2403F01
MENB1030A2403F01
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Product Description
Series:MENB1030
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:100 ~ 240 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):32W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:Medical
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:-20??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)