MENB1030A2403B01
5S-MENB1030A2403B01
MENB1030A2403B01
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Product Description
Series:MENB1030
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:100 ~ 240 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):32W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Efficiency:Level V
Operating Temperature:-20??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)