MENB1010A2403B01
5S-MENB1010A2403B01
MENB1010A2403B01
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Product Description
Series:MENB1010
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Output:100 ~ 240 VAC
Current - Output (Max):24V
Power (Watts):500mA
No Load Power Consumption:12W
Polarization:300mW (Max)
Applications:Positive Center
Efficiency:Medical
Operating Temperature:Level V
Output Connector:0??????C ~ 40??????C
Size / Dimension:Barrel Plug
Other:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm