ETSA240050UD-P5P-SZ
5S-ETSA240050UD-P5P-SZ
ETSA240050UD-P5P-SZ
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Product Description
Series:ETSA
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class II)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):12W
No Load Power Consumption:300mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level V
Operating Temperature:0??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:2.95 L x 1.87 W x 1.08 H (75.0mm x 47.5mm x 27.3mm)