ETSA120150UC-P5P-SZ
5S-ETSA120150UC-P5P-SZ
ETSA120150UC-P5P-SZ
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Product Description
Series:ETSA
Region Utilized:North America
Form:Desktop (Class II)
Input Type:Cord
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):1.5A
Power (Watts):18W
No Load Power Consumption:300mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level V
Operating Temperature:0??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.17 L x 1.97 W x 1.22 H (80.6mm x 50.0mm x 31.0mm)