ETMA150667UC-P51-WP
5S-ETMA150667UC-P51-WP
ETMA150667UC-P51-WP
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 110W
Product Description
Series:ETMA 110W
Region Utilized:North America
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):6.67A
Power (Watts):100W
No Load Power Consumption:300mW (Max)
Polarization:-
Applications:Medical
Efficiency:Level V
Operating Temperature:0??????C ~ 40??????C
Output Connector:Power DIN
Size / Dimension:4 Pin
Other:6.69 L x 2.55 W x 1.52 H (170.0mm x 64.8mm x 38.5mm)