EMMA120110-P6P-IC
5S-EMMA120110-P6P-IC
EMMA120110-P6P-IC
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Product Description
Series:EMMA 15W
Region Utilized:International
Form:Wall Mount
Input Type:Multi-Blade (Included)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):1.1A
Power (Watts):13W
No Load Power Consumption:300mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:Medical
Efficiency:Level V
Operating Temperature:0??????C ~ 50??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:3.17 L x 1.89 W x 1.71 H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)