AC DC Desktop, Wall AdaptersTDK-Lambda Americas Inc. DTM300PW240D2
DTM300PW240D2
5S-DTM300PW240D2
DTM300PW240D2
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 12.5A |
| Power (Watts): | 300W |
| No Load Power Consumption: | 500mW (Max) |
| Output Connector: | DIN |
| Size / Dimension: | 10 Pin |
| Other: | 8.74 L x 4.41 W x 1.77 H (222.0mm x 112.0mm x 45.0mm) |