AC DC Desktop, Wall AdaptersTDK-Lambda Americas Inc. DTM110PW200C
DTM110PW200C
5S-DTM110PW200C
DTM110PW200C
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 110W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 20V |
| Current - Output (Max): | 5.5A |
| Power (Watts): | 110W |
| Output Connector: | Power DIN |
| Size / Dimension: | 4 Pin |
| Other: | 6.70 L x 2.55 W x 1.52 H (170.0mm x 64.8mm x 38.5mm) |