AC DC Desktop, Wall AdaptersTDK-Lambda Americas Inc. DT62PW360D
DT62PW360D
5S-DT62PW360D
DT62PW360D
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 62W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 36V |
| Current - Output (Max): | 1.81A |
| Power (Watts): | 65W |
| No Load Power Consumption: | 210mW (Max) |
| Size / Dimension: | Power DIN |
| Other: | 4 Pin |