DT27PW201
5S-DT27PW201
DT27PW201
AC/DC DESKTOP ADPTR 5.1V 12V 27W
Product Description
Series:DT
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class II)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:5.1V
Current - Output (Max):12V
Power (Watts):5A
No Load Power Consumption:1.5A
Polarization:26W